Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24

Trenčianske Teplice
Begam Trnava
Označenie inzercie

Dnes je 19. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel

"Ľud vs. Blaha" - na sociálnej sieti

Miloš Majko13. 04. 2019 22:42:13Aktuálne témy
200

Tak teda poslanec NR SR Luboš Blaha ma svoj web a pomerne rozsiahly fan klub...

- - -

Toto je stránka venovaná človeku, ktorý si žiadnu nezaslúži.

Pán, či skôr súdruh Blaha.

V normálnom svete bez sociálnych sietí a množstva stranou platených administrátorov by ste boli iba tým, čím skutočne ste: bezvýznamným a smutnosmiešnym čudákom so záľubou v tričkách s podobizňami masových vrahov a ich ideológov. V normálnom svete by sme si vás nevšímali a netvorili kvôli vám stránku, nestratili by sme kvôli vám ani minútu svojho času. Drieme často tisíce kilometrov od domova, aby takí ako vy mali z čoho žiť. V normálnom svete by sme nič z tohto nerobili a mohli by sme žiť svoje normálne životy..

Ibaže aj kvôli ľuďom ako ste vy nežijeme v normálnom svete. Svet, ktorý necháva vyniknúť kreatúry a normálnych ľudí si nevšíma, svet v ktorom víťazí ten, čo vytresne najväčšiu hlúposť a múdrym ľuďom sa načúva len ojedinele, to je svet v ktorom sa takým ako vy dostáva nenáležitej pozornosti a tiež výhody, ktorá je iným upieraná. Málokto si môže dovoliť sponzorovať z peňazí od štátu svoje splašky vypúšťané do verejného priestoru: robíte tak napriek tomu, že ste do parlamentu prenikli len vďaka hlasom niekoľkých stovák nešťastníkov, ktorí vám sadli na lep.

Ale aj v tomto vašom pokrútenom svete existujú hranice a pravidlá a vy ich neraz míňate až príliš tesne. Často ich prekračujete. Spoliehate sa pritom na nekonečnú ochranu a peniaze, ktoré vám od občanov preposiela vaša rodná štátostrana očistené o niekoľko desiatok percent bandou zlodejov a darebákov, ktorí ju stvorili. Tvárite sa ako revolucionár a bojovník, ste ale iba trápnou napodobeninou tých skutočných. Boli popletení a neraz krutí, ale zvyčajne v sebe mali aspoň toľko slušnosti, aby za svoje ideály zahynuli niekde v džungli hrdinskou smrťou. Che Guevarra na tričku sa vám ráta, ale ísť nasadiť svoj život v pouličných bojoch vo Venezuele už nie.

V podstate máte obrovské šťastie, že vaša sláva končí pár kilometrov za slovenskými hranicami a tých pár podobne popletených zúfalcov v cudzine, s ktorými sa navzájom hecujete by sotva zaplnilo jeden rad jedinej tribúny Národného futbalového štadióna (hovorí vám niečo meno Kmotrík?), ale veľa miesta by nezabrali ani na tom hokejovom (na to je príliš Široký).

Ibaže my vás chtiac nechtiac aj tak registrujeme a vnímame a aj keď o to nestojíme, vyskakujú nám na facebooku vaše statusy sponzorované z našich daní. Sme z vás už unavení a máme vás plné zuby. Hanbíme sa za to, že človek ako vy ešte stále smradí v rokovacej miestnosti Národnej Rady a po podrobnej analýze stovák vašich verejných vyjadrení sme došli k názoru, že ste sa opakovane dopustili porušenia viacerých zákonných noriem, čo si zvlášť v postavení poslanca nemôžete dovoliť. Máme zadokumentované aj tie, ktoré ste hrdinsky zverejnili a krátko nato zbabelo zmazali, internet nezabúda. V tomto čase pripravujeme podanie na Generálnu prokuratúru SR, ktorá vec posúdi a pridelí orgánom činným v trestnom konaní.

Rád vytvárate dojem zahraničného spiknutia a splietate trápne konšpirácie, nuž sme sa rozhodli že vám jedno reálne sprisahanie dáme zažiť. Sme hrdí Slováci žijúci v zahraničí a veríme, že k tejto iniciatíve sa pripoja všetci, ktorí vás už nemôžu ani cítiť bez ohľadu na miesto, kde práve žijú a pracujú. V najbližších dňoch predstavíme verejnosti kroky, ktorými budeme postupovať a požiadame ľudí, aby našu iniciatívu podporili zdieľaním a lajkovaním tejto stránky. Predstavíme aj spôsob akým túto podporu pretaviť do reálnych činov, ktoré rozhodne pocítite. Rád sa vystatujete svojim vplyvom na facebooku, nuž sledujte, ako veľký môže byť vplyv tých, ktorí vám chcú často povedať už iba jediné: sklapni a choď už do pekla aj so svojimi esetmi, šorošmi, čaputovými, liberálmi, hamburgermi a vlastne so všetkým, čo si doteraz zo seba dostal. Už sa to nedá počúvať, len ti to ešte tvoji spolupáchatelia nepovedali.

Nuž vám to hovoríme my, vaši sponzori. To z našich daní žijete. A my chceme za svoje peniaze konečne slušný štát, a nie divadlo jedného herca.

Zdroj: FB


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
›REGISTROVANÍ NICKOM‹
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Vyhľadávanie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
PRÁVNE RADY OBČANOM
Označenie inzercie
Posledné komentáre

Bezpecne mesto
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Zlate pastilky
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Cestovanie 1 B
Označenie inzercie
Bottom panel

© reporter24.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na reporter24.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign