Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24

Trenčianske Teplice
Begam Trnava
Označenie inzercie

Dnes je 19. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel

"Vadí vám tráva ? Kľaknite si a vytrhajte ju." - píše poslankyňa Cervenova. A pokračuje: "Toto nie je tragédia, toto sa dá odstrániť,tragédia je zlý a nenávistný človek."

Miloš Majko04. 08. 2019 20:59:19Aktuálne témy
 

Je vidieť, že niektorí poslanci MsZ v reagovaní na sociálnych sieťach nezaháľajú ani počas leta. Škoda len, že aktívni sú len tí,  ktorí to dávajú takpovediac "na Danka". A teraz to myslím vážne. Presne tak,  ako svoje vyjadrenia myslí predseda NR SR a nepochybne aj autorka svojho verejného vyjadrenia v diskusii na FB  pod mojim článkom.

Pani poslankyňa MsZ pod článkom:  http://www.seredonline.sk/clanky/pravda-o-seredi-chodniky-v-centre-mesta-bez-udrzby-mesto-sa-podoba-chudobnym-dedinam-v-moldavsku/   jednoduchou a nespochybniteľnou fotodokumentáciou napísala toto:

 .

 • Edita Cervenova Stále len, zlé a zlé sa tu píše o Seredi. Že Vám nienje hanba.. vadí Vám neporiadok ? Zdvihnite ho a hoďte do koša, Vadí vám tráva ? Kľaknite si a vytrhajte ju. Áno sú rozkopane ulice, možno sa nedostanu všade polievacie autá, viac schne zeleň, vyrastie tráva na chodniku medzi dlažbou možno preto, že sú tí čo to robia inde. Kde sa berie vo Vás toľko zloby a nenávisti ? Hľadáte len chyby a nedostatky, miesto toho, aby ste priložil ruku k dielu a niečo aj urobil, aby tu po vás zostalo niečo pekné. Rozoštvávate ľudí a rozsievate hnev. Prečo ? Zorganizujte brigádu alebo nejaké posedenie, besedu s výnimočnými seredčanmi o ktorých veľa obyvateľov ani netuší. Je mi smutno z toho, že seredčan bojuje proti Seredi. Som presvedčená, že po tomto rozkopanom, rozostavanom lete bude Sereď krásna, obyvatelia spokojní lebo im nebude praskať potrubie, ušetria, lebo nebude únik vody. A tá trávička medzi dlažobnou kockou ? Je to príroda, je silnejšia, ako my a chce sa jej žiť. Toto nie je tragédia, toto sa dá odstrániť,tragédia je zlý a nenávistný človek.
  Zdroj: FB
   
  - - -
   
  Pani poslankyňa MsZ teda namiesto interpelovania primátora a štatutára mesta  Tomčányiho  a to na najbližšom rokovaní MsZ otázkou ako je možné, že mesto si nedostatočne plní povinnosti vyplývajúce mu z legislatívy, radšej verejne útočí na médium a autora článku a tým na slušných občanov, ktorí za svoje peniaze chcú len kvalitné vopred predplatené služby. 
   
  Pani poslankyňa  Červeňová vo svojich verejne prezentovaných tvrdeniach zašla ešte ďalej. Obyvatela mesta a autora článku označila za seredčana, ktorý bojuje proti mestu.
   
  Vzhľadom na to, že na zahraničnej expedícii v Iráne  som nemal a  ani na ceste domov nemám čas dôkladnejšie sa venovať vyjadreniu pani poslankyne, urobím tak po návrate domov.
  Jej príspevok je perlou hodnou  mimoriadnej pozornosti a jeho obsah dokazuje, že pani poslankyňa nechápe význam zastupiteľskej demokracie, spôsob jej fungovania, účel výkonu samosprávy, jej povinnosti  a už vôbec zodpovednosť poslancov MsZ a primátora mesta vo funkciách a za finančné prostriedky zverené im de facto nami občanmi.
  Sľubujem pani poslankyni, že jej uvedené dostatočne jednoduchou rečou vysvetlím.
   
  Zatiaľ krátke video. Na nič dlhšie som na letisku  Imam Khomeini International Airport v Teheráne pred odletom do Kyjeva nestihol.

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
›REGISTROVANÍ NICKOM‹
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Vyhľadávanie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
PRÁVNE RADY OBČANOM
Označenie inzercie
Posledné komentáre

Bezpecne mesto
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Zlate pastilky
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Cestovanie 2 A
Označenie inzercie
Bottom panel

© reporter24.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na reporter24.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign