Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24

Trenčianske Teplice
Begam Trnava
Označenie inzercie

Dnes je 22. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel

"Zvyk kolaboranstva , zbabelosti, vypočítavosti i dezertérstva spolu s ochotou brať špinavé peniaze."

Miloš Majko09. 03. 2019 11:00:12Aktuálne témy

Ak má naša armáda rovnakú statočnosť, ako Zelená Guma Matej Tóth, potom je iba verným obrazom zbabelosti a vypočítavosti časti občanov Slovenska, ktorí pochopili, že „Špinavé peniaze neexistujú“.
Rudolf Schuster bol ten, ktorého „skoro porazilo z KSČ“, ale až druhý týždeň po Novembri ´89. Knieža Schwarzenber a jeho spomienky :
„Po blahorečení Jána Pavla II. nasledovala recepcia a koho tam nevidím? Schustera! Prišiel ku mne, objal ma. Ja som si povedal: Spoznal som ťa ako komunistu a teraz si na pápežovom blahorečení“ ?
„My, slovenský národ, sťaby benjamín medzi národmi, čo budujú novú Európu, vidíme v Adolfovi Hitlerovi otca tej veľkej rodiny národov, do ktorej sme sa hlásili medzi prvými, a boli sme Führerom tak ľudsky pochopení. Adolf Hitler ja pre nás skutočným otcom, a preto práve dnes, v deň jeho narodenín, Slováci ako statočné deti, dávajú mu svoju lásku akoby uvitú kyticu…,“ vyhlásil Jozef Tiso na slávnostnej recepcií slovenský prezident 20. apríla 1941 u nemecké vyslanca v Bratislave H. E. Ludina.
„Bez komunistov to nejde“ ! , pripomenul historickú kliatbu občanov Slovenska po dvadsiatich ôsmich rokoch Fedor Gál dohodnutú v Novembri ´89. Ten, ktorý mal to šťastie, že prežil najmorbídnejšiu udalosť ľudstva, koncentračný tábor.
„Som birmovaný komunista katolík“, vyznával svojho času pri „biskupovi“ Maďaričovi, ktorý dvanásť rokov formoval podobu sociálneho Netvora Fica, aby dnes precitol a preskočil na Progresívne.sk.
„Podávať si ruku s fašistom Kotlebom nie je pre kresťana žiadna hanba“, upresňuje historický kolorit kolaboranstva občanov Slovenska ten, čo ho zavreli komunisti, aby dnes sa stal ich obhajcom v boji s „americkým imperialistom“, EÚ či NATO, Ján Čarnogurský.
Štefan Harabín, ktorý zmasakroval starorímsku bohyňu spravodlivosti, Justitiu, do podoby predajnej kurvy, volá po zachovaní „slovenských tradícií a zvykov“ !
Načo, pýtam sa ja ?
Stačí jeden zvyk pri narodení Ježiša i jeho ukrižovaní, pri vynášaní Moreny, Fašiangov i Turíc.
Zvyk kolaboranstva , zbabelosti, vypočítavosti i dezertérstva spolu s ochotou brať špinavé peniaze.
Zvyk starých Feničanov spred 2 716 rokov, ktorý preukázal, že „láska nedokázala urobiť z ľudí takých bláznov, ako dokázali peniaze“.
Heil Hitler ! , či Česť práci ?
Žiaden strach.
Časť Slovenska, ktorá pôsobí ako Hovnocuc, sa nikdy nepomýli.

Zdroj: FB


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
›REGISTROVANÍ NICKOM‹
všetci

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Vyhľadávanie
Begam Trnava
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
PRÁVNE RADY OBČANOM
Označenie inzercie
Posledné komentáre

Bezpecne mesto
Označenie inzercie
TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Zlate pastilky
Označenie inzercie
Hrady a zamky
Označenie inzercie
Zdravotnicke pomocky Nitra
Označenie inzercie
Cestovanie 2 A
Označenie inzercie
Bottom panel

© reporter24.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na reporter24.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign